Twoja wersja językowa pl en de

Rekrutacje

 

 

 

Oferty pracy:

 


Poszukujemy wysoko wykwalifikowanych osób, praktyków, które cechują się umiejętnością pracy zespołowej, wysoką kulturą pracy, uczciwością, pozytywną energią. Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu, produkcji, pracach montażowych, serwisowych, jesteś fachowcem w obszarze jakości i pracowałeś jako szef, mistrz produkcji lub budowy, projektant, spawalnik , technolog, monter, spawacz, tokarz, gięciarz wyślij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.833)." Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Formularz aplikacji

Pragniemy poinformować, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest SHI FW Energia Fakop Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Sosnowiec, ul Staszica 31, 

Ponadto, informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez SHI FW Energia Fakop Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji zgodnie z tematem aplikacji rekrutacyjnej, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane do 3 lat od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych .
  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – GIODO.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

W wypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: sfw.dane.osobowe.fakop@shi-g.com